Hakkımızda

Meral İnşaat

Hakkımızda

1975 yılında inşaat malzemeleri satışı ile başlayan geçmişimiz 1996’lı yıllarda kurulan Meral İnşaat Malz. San. Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir. Firmamız İnşaat-yapı alanında faaliyet gösteren, kaliteden taviz vermeden süresinde iş bitirme konusunda deneyim sahibi bir firmadır. Meral inşaat kaliteli ekibi ile üstün başarı sergileyen elit bir firmadır.

Hiçbir inşaatında kaliteden taviz vermeyen bir kuruluştur. Günümüz yaşam koşulları ve zaman şartlarına uygun konut ve iş merkezleri yapımıyla iştigal eden üst düzey bir firmadır. Meral İnşaat Malz. San. Tic. Ltd. Şti. yapılarında deprem güvenliğine gösterdiği özen ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti sayesinde sektörün tercih edilen firmaları arasında haklı yerini almıştır.

Ali MERAL

Vizyonumuz
Trendleri takip eden değil belirleyen çizgimizle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek, sadece bina değil müşterilerimizle aramızda sağlam bir güven inşaa etmek ve markalı konutta adımızı her zaman en yükseğe yazdırmak.

Misyonumuz
Tüm dünyada inşaat sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, güvenlikli, kaliteli projeler sunmanın yanı sıra sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri önceden ön görerek projelendirmek. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefiyle “kalite ve insan” odaklı hizmet sunmak.

Değerlerimiz
Değerlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.

BİZE ULAŞIN
Bizimle
İletişime Geçin
Size özel hazırladığımız tekliflerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİZİ ARAYIN
Bizi şimdi arayın
0 216 639 06 01
Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz.